Головна Контакти

Український пошук

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 339

Архів новин

Барвиста погода

Натисніть на картинку для збільшення/зменшення

Вік сайту

Вхід на сайт

Гарячі лінії

Відкрити телефони

Наші технології


Електронні класні журнали
навчального закладу
Відкрити журнали

Облік у бібліотеці
навчального закладу
Відкрити бібліотеку

Календар новин

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистика сайту

Зареєстрованих:
Всього: 18

Нових:
За місяць: 0
За тиждень: 0
Вчора: 0
Сьогодні: 0

Зареєстровано всього:

Адмінів:

1

Модераторів:

0

 Перевірених:

0

 Звичайних:

17

  З них:

 Хлопців:

8

 Дівчат:

10


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Українські новини

Інформер подій

Резерв

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 29 30 »
Автор: kosarik1 Дата: 16.09.2017

Інструктивно-методична нарада для керівників навчальних закладів

15 вересня 2017 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Кагарлицької РДА відбулася інструктивно-методична нарада для керівників навчальних закладів району з поточних освітніх питань. У нараді взяли участь Надія Омельченко, начальник відділу освіти Кагарлицької РДА, Віталій М'ясніков, керівник власного господарства Кагарлицького РайСТ, спеціалісти відділу освіти кагарлицької РДА, методисти РМК, Вікторія Куріцина, завідуюча районною ПМПК, керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Дячук В.В., завідуюча РМК
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 37
Автор: kosarik1 Дата: 16.09.2017

Душа народу в пісні забриніла

Під такою назвою 13 вересня у Ставівській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшла тепла зустріч учнів та вчителів з тріо бандуристок «Українка» Національної філармонії України: Любов’ю та Лідією Криворотовими, Раїсою Горбатенко.
Любов Криворотова звернулася до присутніх з прекрасними словами про українську пісню: «Українська пісня... Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією. Пишається український народ милозвучними піснями, в яких джерельною водою струменять почуття радості, смутку, гумору, любові. Краса пісень сприймається душею. І саме тому народна пісня є безсмертною, як і сам народ» та ознайомила з українським музичним інструментом – бандурою.
Бурдик В.М., педагог - організатор
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 25
Автор: kosarik1 Дата: 16.09.2017

Від дружби у спорті до миру на Землі

Саме під таким гаслом пройшли Малі Олімпійські ігри у Стрітівці. Велике і радісне свято здоров’я, молодості та краси знову об’єднало студентів КВНЗ КОР «Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва» та учнів Стрітівської ЗОШ I-II ступенів.
Основними символами Ігор є Олімпійський прапор та Олімпійський вогонь - символ миру і дружби народів планети. Згідно традиції, кращі спортсмени коледжу та школи на церемонії відкриття Ігор також запалили символічний олімпійський вогонь та внесли олімпійський прапор.
Директор школи Лаганович Наталія
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 26
Автор: kosarik1 Дата: 09.09.2017

«УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА»

Ось знову закружляло осіннє листя і принесло на поріг кожного дому свято Першого дзвоника. Для когось він звучить вперше, а для когось – востаннє у стінах рідної школи. У Стрітівці Першовересень завжди неординарний, адже він об’єднує допитливі очі наляканих першокласників Стрітівської ЗОШ I-II ступенів та готових до пізнання нового першокурсників КВНЗ КОР «Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва». Захід пройшов цікаво: лунала пісня під акомпанемент бандури (погодьтеся, не всі мають змогу чути її вживу) та були і гості – Новий навчальний рік та Вінні Пух із Совою, які пригадали правила поведінки учня та побажали всім не лінитися і мати лише гарні оцінки.
Ніна Громадська, класний керівник 9 класу
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 25
Автор: kosarik1 Дата: 29.08.2017

Відкрита педагогічна рада

«Освічені українці, всебічно розвинені, відповідальні громадяни і патріоти, здатні до інновацій – ось хто поведе українську економіку вперед у XXI столітті», - прописано в Концепції «Нова українська школа». Сучасне життя вимагає реформування освітньої галузі, наближення навчальних програм, планів, особливостей організації навчального процесу до світових стандартів.

29 серпня в міському будинку культури відбулася відкрита педагогічна рада для педагогічних колективів навчальних закладів. У роботі ради взяли участь голова Кагарлицької районної ради Семцов Іван Михайлович, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Синюк Світлана Миколаївна, міський голова Панюта Олександр Олексійович та начальник відділу освіти Омельченко Надія Олексіївна. Всі виступили з привітаннями вчителям та побажали творчого натхнення на наступний навчальний рік.
ЗМетодист РМК Візьонок Н.М.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 39
Автор: kosarik1 Дата: 29.08.2017

Учителі готуються до навчального року

28 серпня 2017 року на базі Опорного загальноосвітнього навчального закладу Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 методистами районного методичного кабінету відділу освіти Кагарлицької РДА було організовано та проведено районні методичні об’єднання для 22 категорій педагогів.
Завідуюча РМК В.В.Дячук
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 49
Автор: kosarik1 Дата: 08.06.2017

«Козацький гарт» на Кагарличчині

20 травня 2017 року на базі КП КРР «ФОК Кагарличчини» пройшов ІІІ-й (обласний) тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2017». На фестивалі був присутній Богданович О.М., головний спеціаліст Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту
Методист РМК Савченко Н.М
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 48
Автор: kosarik1 Дата: 08.06.2017

Проведення заходів до Дня Європи

З метою сприяння формуванню в учнів уявлення про міжнародні акти, що розкривають загальну стратегію України по відношенню до Євросоюзу, підвищення мотивації до вивчення мов європейських країн, виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власної історії в нашій школі проведено такі заходи: загальношкільну лінійку «День Європи в Україні», вікторину «Що ми знаємо про Європу?», виставку дитячої творчості «Ми - європейці!», книжкову виставку у бібліотеці «Європа – вчора і сьогодні». На годині інформації учні переглянули фільм на тему «Шлях у ЄС», де ознайомились із історією створення ЄС, його символами, інституціями, валютою та мовами, спостерігали краєвиди країн Європейського союзу. Також біля школи разом з прапором України замайорів і прапор Євросоюзу.
Начальник відділу освіти Омельченко Н.О.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 33
Автор: kosarik1 Дата: 08.06.2017

Про заходи до Дня Європи

На виконання листа Київської облдержадміністрації від 27.04.2017 № 04-01/1391 «Про відзначення Дня Європи в Україні» 14 травня, ураховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію в Україні відділ освіти інформує про проведені заходи з нагоди Дня Європи:
Начальник відділу освіти Омельченко Н.О.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 38
Автор: kosarik1 Дата: 08.06.2017

Свято на честь Перемоги

9 травня 1945 року – дата, яка проголосила визволення нашої рідної землі від фашистських загарбників і перемогу усього людства над злом війни. Сьогодні ми відзначаємо 72 – річницю від тоді, коли над нашою країною та усією Європою знову зійшло світле сонце миру.
Директор Кузьминецької ЗОШ І-ІІ ступенів Віктор Довгополий
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 32
Автор: kosarik1 Дата: 08.06.2017

Ми маємо бути зрозумілі Європі, а Європа – нам!

У Ставівській ЗОШ І – ІІІ ступенів 14 травня було проведено ряд заходів до Дня Європи. Учні 1 – 4 класів на годинах спілкування ознайомилися з країнами Європейського Союзу, декламували вірші про Україну як перспективну європейську державу.
Бурдик В.М., педагог - організатор
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 34
Автор: kosarik1 Дата: 17.05.2017

Українська пошукова система "Шукалка"

Шукалка - українська пошукова система, також Шукалка це унікальний у своєму роді проект, так як вона є першою в світі соціально орієнтованою пошуковою системою, яка буде передавати 30% свого прибутку у дитячі будинки України.
Відкрити Шукалку
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 109
Автор: kosarik1 Дата: 14.05.2017

Європа починається з тебе

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.
Директор школи - Лаганович Наталія Ярославівна
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 53
Автор: kosarik1 Дата: 11.05.2017

Чи можливо це? Цікаві факти з життя нашої Планети.

В опорному загальноосвітньому навчальному закладі Кагарлицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулося засідання шкільного наукового товариства. На засіданні також були присутні вчитель географії Тимошенко Петро Михайлович та незалежний експерт в сільському господарстві Карпенко Олександр Федорович.
Юні дослідники Аня Коваленко, Руслана Онопрієнко,
 
Директор
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 51
Автор: kosarik1 Дата: 11.05.2017

Безпека на дорозі

Знання правил дорожнього руху є необхідною умовою безпеки та збереження здоров’я та життя дітей на дорозі. 04 травня команда КВК ЮІР «Оба-на!» Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. В.П.Дашенка взяла участь в обласних змаганнях Юних інспекторів руху в м. Бориспіль.
Директор Горбач Ірина Володимирівна
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 42
Автор: kosarik1 Дата: 04.05.2017

Зробимо Україну чистою!

Учні, вчителі та працівники Ставівської школи взяли активну участь в акціях «Зробимо Україну чистою» та «Посади дерево». День проведення акцій - прекрасна нагода зробити хоча б один крок для покращення стану довкілля: посадити дерево, прибрати шкільне подвір’я і піклуватися про збереження природних скарбів.
Бурдик В.М., педагог - організатор
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 47