Головна Контакти

Український пошук

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 339

Архів новин

Барвиста погода

Натисніть на картинку для збільшення/зменшення

Вік сайту

Вхід на сайт

Гарячі лінії

Відкрити телефони

Наші технології


Електронні класні журнали
навчального закладу
Відкрити журнали

Облік у бібліотеці
навчального закладу
Відкрити бібліотеку

Календар новин

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистика сайту

Зареєстрованих:
Всього: 18

Нових:
За місяць: 0
За тиждень: 0
Вчора: 0
Сьогодні: 0

Зареєстровано всього:

Адмінів:

1

Модераторів:

0

 Перевірених:

0

 Звичайних:

17

  З них:

 Хлопців:

8

 Дівчат:

10


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Українські новини

Інформер подій

Резерв

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 29 30 »
Автор: kosarik1 Дата: 09.11.2017

Сучасні професії для нашої молоді

Обрати вдалу професію важливо для кожної людини. Адже від цього залежить її подальше життя, життя її родини та країни в цілому.
З метою професійної орієнтації старшокласників 08 листопада 2017 року в міському Будинку культури відбулися районні ігри КВК «Обери майбутнє». В іграх взяли участь 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів району: команди міських шкіл та команди ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст., Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст., Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст., Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Методист РМК Візьонок Н.М.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 41
Автор: kosarik1 Дата: 07.11.2017

«Терпсихора запрошує…»

30 жовтня у гостинному залі районного будинку культури Києво-Святошинського району відбувся грандіозний за своїми масштабами та розмаїттям дитячих талантів Обласний фестиваль хореографічних колективів "Терпсихора запрошує...", в якому взяли участь хореографічні колективи Кагарлицького РЦДЮТ «Карамельки» (керівник Вікторія Німенко) та «Legion dance» (керівник Олександр Мороз).
В.о.директора КРЦДЮТ Т.О.Васильчук
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 22
Автор: kosarik1 Дата: 01.11.2017

Розвиток учнівського самоврядування – важливий напрямок виховної роботи в школі

На осінніх канікулах у Кузьминецькій школі відбулося чудове свято - прийняття у «Чомучки» учнів початкових класів. Свято було переповнене позитивом, усмішками і чудовим настроєм.
Педагог-організатор Кузьминецької ЗОШ І-ІІ ступенів Катеренчук О.С
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 25
Автор: kosarik1 Дата: 29.10.2017

Театральна мозаїка в ДНЗ « Ромашка»

Науковці доводять: природа дитини дошкільного віку є поліхудожньою, свідомість дошкільника здатна сприймати особливості та мистецьку мову усіх видів художньої діяльності . Один з найдоступніших видів мистецтва, чудово зрозумілий дітям – театр.
Методист районного методичного кабінету Шуляк Н. В.
 
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 36
Автор: kosarik1 Дата: 29.10.2017

Моделювання сучасного уроку: педагогічні знахідки

26 жовтня на базі Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» був проведений районний семінар-практикум для учителів іноземних мов на тему "Моделювання сучасного уроку: педагогічні знахідки" відповідно до впровадження концепції Нової української школи.
Методист РМК Візьонок Н.М.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 26
Автор: kosarik1 Дата: 26.10.2017

Метод кейсів як інструмент формування та розвитку ключових компетентностей учнів на уроках географії

25 жовтня 2017 року на базі Кагарлицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 відбувся семінар-тренінг для вчителів географії «Метод кейсів як інструмент формування та розвитку ключових компетентностей учнів на уроках географії», який проводила методист районного методичного кабінету відділу освіти Кагарлицької РДА Шершень О.М.
Методист РМК Шершень Оксана Миколаївна
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 28
Автор: kosarik1 Дата: 26.10.2017

Педагогіка партнерства в освітньому процесі

26 жовтня 2017 року на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся навчальний тренінг для вчителів 1-х класів ЗНЗ району з теми «Педагогіка партнерства: основні ідеї, принципи та сутність».
У ході роботи учасники переглянули та обговорили відеоролик з виступом Лілії Гриневич щодо впровадження основних принципів педагогіки партнерства в школі. Як зазначає міністр освіти, в основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Учні, батьки та вчителі, об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними й зацікавленими спільниками, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.
Ходос Л.В., методист РМК
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 26
Автор: kosarik1 Дата: 26.10.2017

Семінар-практикум учителів математики Кагарлицького району

19 жовтня 2017 року на базі нашої школи відбувся районний
семінар-практикум для вчителів математики на тему: «Формування практичних навичок учнів на уроках математики з метою подальшого їх застосування у реальному житті».
Цебенко О.В. провела урок математики у 6Б класі «Звичайні дроби та дії над ними». Під час заняття учитель продемонструвала різні методи і форми роботи. Учні показали вміння відтворювати зміст вивчених понять, алгоритмів розв’язування задач та сформовані навички їх застосування.
Заступник директора з навчально-виховної роботи С.М. Бякова
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 38
Автор: kosarik1 Дата: 26.10.2017

Успіх «Карамельок»

Хореографічний колектив «Карамельки» (керівник Вікторія Німенко) Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості 21 жовтня успішно представили Кагарличчину на Міжнародному вокально-хореографічному конкурсі «Dance. Love. Sing. Life.», який проходив в м.Київ в приміщенні концерт-холу університету ім. Б.Грінченка. Таночок «Солом’яний капелюх» у виконанні  юних танцюристів отримав ІІ місце у номінації  «Народна хореографія».
Дячук В.В., завідуюча РМК
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 33
Автор: kosarik1 Дата: 24.10.2017

Готуємося до впровадження нового Державного стандарту початкової освіти

24 жовтня 2017 року на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П.Дашенка відбулося заняття школи для вчителів 4-х класів з теми «Оновлений зміст освіти І ступеня», завданням якої є забезпечення методологічної підготовки вчителів-початківців до впровадження оновлених програм у 1-х класах у 2018/2019 навчальному році в контексті концепції «Нова українська школа».
Ходос Л.В., методист РМК
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 23
Автор: kosarik1 Дата: 13.10.2017

Науково-дослідницька робота в Малій Академії Наук

Стрімкий розвиток науково-технічного прогресу вимагає пошуку нових ідей та досліджень від сучасних молодих людей. З метою розвитку та підтримки здібностей обдарованих учнів в районі діє Мала Академія Наук учнівської молоді, в якій діти мають змогу здійснювати науковий пошук з певної теми та відображати свої напрацювання у науково-дослідницьких роботах.
Методист Візьонок Н.М.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 36
Автор: kosarik1 Дата: 13.10.2017

Кейс-технології на уроках основ здоров’я

11 жовтня 2017 року на базі Кагарлицької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 відбувся семінар-практикум для вчителів основ здоров’я «Використання методу кейсів для формування в учнів свідомої мотивації до здорового способу життя у процесі вивчення предмету «Основи здоров’я»». Заняття проводили методист районного методичного кабінету відділу освіти Кагарлицької РДА Шершень О. М. та учитель Кадомської ЗОШ І – ІІ ступенів Федорченко Олена Миколаївна.
Методист РМК Оксана Миколаївна Шершень
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 39
Автор: kosarik1 Дата: 03.10.2017

Учителю шану складаємо

 29 вересня 2017 року в Кузьминецькій ЗОШ І-ІІ ст. відбулися святкові заходи до Дня Учителя. Учні ретельно готувалися до цього дня.
Міністерство преси на чолі з Каріною Бояр підготували святкові газети в коридорах школи та теплі побажання вчителям на дошках в класах.Також учні старших класів мали змогу спробувати себе у ролі учителів.
Ольга Катеренчук, педагог-організатор Кузьминецької ЗОШ І-ІІ ст.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 30
Автор: kosarik1 Дата: 23.09.2017

Робота учнівського самоврядування в школах

З метою формування соціальної активності та громадянської самосвідомості учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах району діє учнівське самоврядування. У школах активно проходять передвиборчі кампанії та обрання Президентів та Міністрів серед старшокласників.
Лінійку підготувала класний керівник 9 класу Ніна Володимирівна Громадська.
Ніна Громадська
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 37
Автор: kosarik1 Дата: 23.09.2017

За мир у всьому світі

Сьогодні учні Ставівської ЗОШ І – ІІІ ступенів стали активними учасниками Всеукраїнської кампанії «Голуб Миру». Розпочалася лінійка, присвячена Міжнародному дню Миру, з виконання Державного Гімну. Діти читали вірші, у яких просили миру для України, для всієї квітучої землі. Учні 3 – 4 класів створили флешмоб до пісні Ірини Федишин про мир на землі. Шестикласники та п’ятикласники виконали пісню «Ми хочемо миру»
Педагог – організатор Бурдик В.М.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 31
Автор: kosarik1 Дата: 22.09.2017

Заходи працівників рятувальної служби

З метою запобігання випадків пожежної небезпеки та засвоєння учнями правил пожежної безпеки, правил безпечної поведінки під час виникнення пожеж в Халчанській ЗОШ І-ІІ ст. були організовані та проведені заходи працівниками рятувальної служби Кагарлицького РСГУДСНС України в Київській області. Дітям розповідали про користування вогнегасниками, про безпечну поведінку у разі виникнення пожежі.
Директор школи Ніна Григорівна Мартиненко
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 31