Головна Контакти

Український пошук

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 355

Архів новин

Барвиста погода

Натисніть на картинку для збільшення/зменшення

Вік сайту


Сайт зареєстрвано:
02.11.2009, 09:00

Вхід на сайт

Гарячі лінії

Відкрити телефони

Наші технології


Електронні класні журнали
навчального закладу
Відкрити журнали

Облік у бібліотеці
навчального закладу
Відкрити бібліотеку

Календар новин

«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Статистика сайту

Зареєстрованих:
Всього: 18

Нових:
За місяць: 0
За тиждень: 0
Вчора: 0
Сьогодні: 0

Зареєстровано всього:

Адмінів:

1

Модераторів:

0

 Перевірених:

0

 Звичайних:

17

  З них:

 Хлопців:

8

 Дівчат:

10


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Українські новини

Інформер подій

Резерв

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 34 35 »
Автор: kosarik1 Дата: 28.01.2019

Інструктивно-методична нарада для керівників освітніх установ Кагарлицького району

25 січня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулася інструктивно-методична нарада для керівників освітніх установ Кагарлицького району. В ході якої взяли участь: Н.Омельченко, начальник відділу освіти, М.Ремига та Ю Федусенко - головні спеціалісти відділу освіти , В.Дячук , завідуюча РМК, методисти РМК та директори шкіл та позашкільних закладів. Під час наради обговорювалися питання підготовки видачі документів про освіту, про результативність педагогів та учнів зош району у обласних конкурсах, олімпіадах, про залучення учителів початкових класів у інтернет-марафон за програмою НУШ. Крім того, обговорили питання використання матеріально-технічної бази та програмного забезапечення в освітньому процесі.
Завідуюча РМК В.Дячук
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 34
Автор: kosarik1 Дата: 28.01.2019

Вітаємо!

Вітаємо!
 
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 51
Автор: kosarik1 Дата: 21.12.2018

Вітаємо переможців районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Вітаємо переможців районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
Бажаємо успіхів у подальших наукових пошуках та особистого зростання!!!
Від Усіх!
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 65
Автор: kosarik1 Дата: 21.12.2018

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук учнівської молоді

20 грудня 2018 року відбувся районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук учнівської молоді на базі Кагарлицького ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3.
15 учнів з Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей», Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст., Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. та ОЗНЗ Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст. представляли свої наукові дослідження в різних відділеннях: математики, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, історії, хімії та біології, екології та аграрних наук, економіка та наук про Землю.
Методист РМК Візьонок Н.М.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 48
Автор: kosarik1 Дата: 16.12.2018

НУШ: Упровадження технологій розвитку критичного мислення

Згідно плану роботи РМК відділу освіти Кагарлицької РДА, 13 грудня 2018 р на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІст №2 ім. В.П. Дашенка працювала педагогічна майстерня для вчителів фізики та інформатики району з теми «НУШ: Упровадження технологій розвитку критичного мислення».
Методист РМК Шостак А.В
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 56
Автор: kosarik1 Дата: 14.12.2018

Інтегровано – діяльнісний підхід до навчання наймолодших

12 грудня на базі закладу дошкільної освіти «Ромашка» відбувся семінар – практикум вихователів молодших груп та груп раннього віку на тему «нтегровано – діяльнісний підхід до навчання дітей молодшого та раннього віку». Вихователь - методист Скринська О.Є . поділилася досвідом роботи щодо навчання дітей молодшого віку, провела заняття в молодшій групі «День народження бджілки». Вихователь Лисенко І. І. провела заняття з вихованцями групи раннього віку «В гостях у лисички».
Методист РМК Шуляк Н. В.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 56
Автор: kosarik1 Дата: 13.12.2018

Семінар учителів суспільствознавчих дисциплін

«Дитині недостатньо дати лише знання. Ще важливо навчити користуватись ними. Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації у житті, навчання та праці.» (Із тексту Концепції Нової української школи).
Однією із 10 ключових компетентностей, які формуються в учнів упродовж навчання в школі, є соціальна та громадянська компетентності. Саме тому темою районного семінару вчителів історії, правознавства, громадянської освіти, який відбувся 12 грудня на базі Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів, була «Розвиток історичного мислення та громадянських компетентностей учнів на уроках суспіствознавчих дисциплін».
Методист РМК відділу освіти Кагарлицької РДА О.Павлюк
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 47
Автор: kosarik1 Дата: 13.12.2018

Вітаємо переможця

Вітаємо!
Кравченко Марину Олексіївну, ученицю 6 класу ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3 за І місце в ІІІ (обласному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
(наставник Михайловська Світлана Василівна)
Бажаємо здійснення мрії та натхнення на нові здобутки!!!
 Методист РМК Павлюк Оксана Василівна
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 37
Автор: kosarik1 Дата: 12.12.2018

Фасилітація як ефективний інструмент роботи в команді

7 грудня 2018 року на базі ОЗНЗ Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст.№3 відбулося перше заняття обласного майстер-класу Коваленко Н.В. з теми «Фасилітація як ефективний інструмент роботи в команді». В ході якого взяли участь 11 директорів шкіл району. Наталя Володимирівна презентувала роботу опорного загальноосвітнього навчального закладу, професійно провела психолого-педагогічний тренінг «Я і моя ідентичність» та спрямувала увагу всіх присутніх щодо практичного застосування методу фасилітації.
Завідуюча РМК В.Дячук
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 52
Автор: kosarik1 Дата: 03.12.2018

Вивчаємо спадщину В. Сухомлинського

39 сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО затвердила рішення про відзначення у 2018 році на рівні ЮНЕСКО 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського, видатного українського педагога - гуманіста, Героя Соціалістичної праці, члена – кореспондента АПН СРСР, кандидата педагогічних наук, директора школи, вчителя, дитячого письменника.
Методист РМК Шуляк Н. В.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 56
Автор: kosarik1 Дата: 27.11.2018

Методика викладання хімії за допомогою сучасних технологій

23 листопада 2018 року на базі Опорного загальноосвітнього навчального закладу Мирівська ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся майстер-клас учителя хімії Муковоз Світлани Іванівни. У ході майстер-класу були розглянути такі питання: «Сучасне заняття хімії у контексті компетентнісної освіти», «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках хімії», «Застосування елементів гри під час вивчення хімії» та «Інфографка навчання».
Методист РМК О.М. Шершень
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 58
Автор: kosarik1 Дата: 23.11.2018

Майстер-клас із музичного мистецтва

21 листопада на базі Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» відбулось перше заняття обласного майстер-класу вчителя музичного мистецтва Чоповської Лесі Іванівни із теми «Національно-патріотичне виховання учнів на уроках музичного мистецтва та в позаурочний час».
Методист РМК відділу освіти Кагарлицької РДА О.Павлюк
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 63
Автор: kosarik1 Дата: 23.11.2018

Запобігти! Врятувати! Допомогти!

22 листопада співробітниками Кагарлицького районного сектору проведено акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» з учнями В.Пріцьківської ЗОШ. Працівники ДСНС розповіли дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі. Також учням було наголошено про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.
Методист РМК А.В.Шостак
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 32
Автор: kosarik1 Дата: 23.11.2018

Семінар-практикум для вчителів фізики , астрономії та інформатики

Згідно плану роботи РМК відділу освіти Кагарлицької РДА, 21 листопада 2018 р на базі ОЗНЗ Кагарлицької ЗОШ І-ІІІст №3 методистом РМК Шостак А.В. був проведений районний семінар-практикум для вчителів фізики , астрономії та інформатики з теми «Методика формування предметної, науково-природничої (як галузевої) та ключових компетентностей на уроках фізики, астрономії та сучасні системи он-лайн навчання інформатики»
Методист РМК А.В.Шостак
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 44
Автор: kosarik1 Дата: 19.11.2018

ІНТЕЛЕКТ-КАРТИ – САМЕ ТЕ ДЛЯ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ!

Минулого тижня на базі Кузьминецької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів основ здоров’я «Використання концептуальних карт у процесі вивчення предмету «Основи здоров’я»».
Методист РМК О.М. Шершень
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 37
Автор: kosarik1 Дата: 05.11.2018

Театралізовані музичні заняття – подорожі

Звичайне музичне заняття в дитячому садку завжди можна перетворити на захоплюючу подорож , якщо замінити традиційні завдання для дітей на незвичні , доповнити їх вивченням оригінальних пісень, знайомством з рідкісними музичними інструментами та імпровізованою грою на них. Усе це неодмінно сприятиме розвитку фантазії у дітей, збагаченню їхніх музичних вражень. Саме такі театралізовані музичні заняття – подорожі були проведені з вихованцями закладу дошкільної освіти « Теремок» під час семінару з музичного виховання, який відбувся 31 жовтня. Вихованці музичного керівника Мінакової Т.П. створювали « музику вітру», а вихованці Процюк Є. С. мандрували осінніми стежками , створюючи « музику осені».
Методист Шуляк Н. В.
Детальніше Коментарів (0) Переглядів: 57

Переміститися вгору Головна Реєстрація Профіль Мапа