Головна Контакти

Український пошук

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 356

Архів новин

Барвиста погода

Натисніть на картинку для збільшення/зменшення

Вік сайту


Сайт зареєстрвано:
02.11.2009, 09:00

Вхід на сайт

Гарячі лінії

Відкрити телефони

Наші технології


Електронні класні журнали
навчального закладу
Відкрити журнали

Облік у бібліотеці
навчального закладу
Відкрити бібліотеку

Календар новин

«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Статистика сайту

Зареєстрованих:
Всього: 18

Нових:
За місяць: 0
За тиждень: 0
Вчора: 0
Сьогодні: 0

Зареєстровано всього:

Адмінів:

1

Модераторів:

0

 Перевірених:

0

 Звичайних:

17

  З них:

 Хлопців:

8

 Дівчат:

10


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Українські новини

Інформер подій

Резерв

Мапа сайту
карта сайтуЩоб пошукові системи завжди надавали користувачам тільки найбільш корисну та актуальну інформацію, власникам сайтів надається можливість самим управлятиіндексацієюсвоїх ресурсів. Повідомити пошуковий робота про частоту відновлень на сайті, про найбільш важливих з погляду індексації сторінках або інших параметрах індексації можна за допомогоюsitemap-карти сайту.

Sitemap(карта сайту) - це спеціальний файл, що містить відомості про сайт і призначений для керування індексацією веб-сторінок. Створення файлу sitemap можливо в декількох варіантах: у вигляді текстового документа, html-сторінки або ж у форматі XML. Для пошукових роботів формат XML переважніше, а от карту сайту, згенеровану в html, можна розмістити на сайті для зручності користувачів.

Для створення карти сайту застосовують кілька способів. Так, написати файл sitemap можна й вручну, що особливо підходить для "просунутих" користувачів, які мають необхідні знання й досвід для цього. Однак у більшості випадків для генерації файлу sitemap використовуються спеціальні он-лайн сервіси, надавані самими пошуковими системами.

Як працює он-лайн генератор карт сайту?

Сервіс створення sitemap для Googleпрацює в такий спосіб:

  1. У поле Starting URL вказується адреса сайту, для якої необхідно створити файл sitemap.
  2. Далі заповнюються поля Change Frequency (частота оновлень сайту), Last Modification (дата внесення останніх змін), Priority (пріоритет індексації сторінок). Значення для цих полів вибираються зі списку, що випадає, відповідно до необхідних вимог.
  3. Наступний крок - натискання кнопки "Start" і генерація файлу sitemap. Після генерації сервіс пропонує скачати цей файл у необхідному форматі і помістити його в кореневому каталозі сайту.
  4. Далі необхідно зайти в обліковий запис Google, у розділ для веб-майстрів, і там указати URL файлу sitemap (наприклад, http://ім'я_сайту/sitemap.xml).

Крім он-лайн сервісів, надаваних пошуковими системами, існують також генератори sitemap для використання на домашньому комп'ютері. Це можуть бути скрипти ( найчастіше Perl або PHP) або ж готові програмні інструменти. Їхнє використання вимагає певних знань в області програмування. Але подальші кроки після створення ті ж, що й для генераторів sitemap від пошукових машин: помістити файл у кореневий каталог сайту й указати пошуковій системі шлях до цього файлу.

Як же працює файл sitemap?

Всупереч очікуванням (скоріш за все недосвідченихтворців сайтів), використання файлу sitemap не дає гарантію, що сайт буде проіндексований або що він підніметься вище в пошуковій видачі. Використання sitemap усього лише допомагає пошуковому роботові краще "зрозуміти" структуру сайту, відвідати всі внутрішні посилання і сторінки сайту, навіть ті, доступ до яких здійснюється тільки за запитом або через форму. До того ж, існує кілька нюансів застосування sitemap. Так, призначення однаково високого пріоритету індексації всім сторінкам сайту насправді не приводить ні до чого - це буде рівнозначно відсутності пріоритету взагалі. Високі пріоритети сторінок сайту безпосередньо не впливають на йогоPage Rank, оскільки встановлюються стосовно інших сторінок цього ж сайту. Також слід розрізняти, що html-карта сайту - це не те ж саме, що xml-файл sitemap. Перша, у цьому випадку, це лише наочна ієрархічна структура сайту і пошуковими машинами html-файл sitemap не сприймається.

Варто також кілька слів сказати і про оновлення файлу sitemap. Чи потрібно кожного разу після невеликих змін на сайті знову створювати файл sitemap і "згодовувати" його пошуковій системі. Ні, якщо набратися трохи терпіння і відредагувати існуючий файл вручну. В sitemap параметри індексації кожної сторінки записані в тегах <url> </url>. Усередині цих тегів міститься URL сторінки, її пріоритет і частота оновлень. Для зміни адреси сторінки або для додавання нового досить внести зміни в цю ділянку коду (адреса сторінки міститься в тегах <loc> </loc>).

Підводячи підсумок, слід ще раз відзначити, які переваги власникові сайту надає використання карти сайту sitemap:

  • збільшення ймовірності, що пошуковою системою проіндексовані будуть усі сторінки сайту;
  • самостійне регулювання пріоритету індексації кожної сторінки.

ОСВІТА ТА НАВЧАННЯ В НАШОМУ РАЙОНІ
Дошкільною освітою охоплено 1091 дитина.
Всього в районі діє 23 дошкільні навчальні заклади, двоє з яких у складі НВК.
У Кагарлицькому районі функціонує 22 загальноосвітні навчальні заклади.
Окрім того, Кагарлицький НВК „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей”, Гребенівський НВК „Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок”, Демівщинський НВК „Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок”.
Загальною середньою освітою у 2014/2015 н.р. охоплено 2947 учнів.
Позашкільна освіта включає у себе Міжшкільний навчально-виробничий комбінат, Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості, Дитячо-юнацька спортивна школа.
Позашкільною освітою охоплено 1927 учнів.
У гуртах, які функціонують у загальноосвітніх навчальних закладах навчаються 1061 дитина.


Переміститися вгору Головна Реєстрація Профіль Мапа